Ogrodzenia siatkowe

Nasza firma wykonuje kompleksowo ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej różnego rodzaju: siatki leśne, ślimakowe (plecione), zgrzewane o różnych oczkach, grubościach drutu i wysokościach.

W swojej ofercie posiadamy siatki ogrodzeniowe wykonane z drutu ocynkowanego lub z drutu ocynkowanego i powleczonego PCV najlepszych producentów.

Ogrodzenia siatkowe są bardzo trwałe i jednocześnie estetyczne, dlatego są najczęściej wybierane przez klientów indywidualnych. Mogą być wykonane z podmurówką laną lub prefabrykowaną lub bez podmurówki.

Ceny ogrodzeń siatkowych od 65 zł/mb.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Ogrodzenia panelowe

Wykonujemy ogrodzenia panelowe kompleksowo. W swojej ofercie posiadamy panele ogrodzeniowe w różnych wysokościach od 63 do 250 cm i różnych grubościach drutów od 4 do 8 mm najlepszych producentów. Panele są cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, co zapewnia im trwałość na wiele lat!

Ogrodzenia panelowe doskonale nadają się do odgradzania terenów, dla których istotna jest trwałość, ale także nowoczesny wygląd takich jak: instytucje publiczne, boiska, zakłady produkcyjne. Coraz częściej są także stosowane na posesjach prywatnych.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji publicznych. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta.

Ogrodzenia panelowe wykonujemy na podmurówce prefabrykowanej lub lanej.

Ceny ogrodzeń panelowych od 75 zł/mb.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Ogrodzenia betonowe

Nasza firma wykonuje ogrodzenia betonowe na podmurówce prefabrykowanej.

Szeroki wybór wzorów ogrodzeń betonowych sprawia, że znajdują zastosowanie jako ogrodzenia posesji prywatnych, ogrodów, firm oraz budynków użyteczności publicznej.

Ogrodzenia betonowe są trwałe i estetyczne, nie wymagają impregnacji; w celach dekoracyjnych można je pomalować farbami do betonu.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Ogrodzenia drewniane

Nasza firmy wykonuje ogrodzenia pokryte sztachetami drewnianymi na konstrukcji stalowej ocynkowanej.

Ogrodzenia wykonujemy z każdego rodzaju sztachet drewnianych gładkich, frezowanych, pionowych i poziomych oraz z desek kompozytowych.

Wykonujemy także ogrodzenia panelowe z wypełnieniem z drewna.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Ogrodzenia łupane

Wykonujemy ogrodzenia łupane z bloczków typu JONIEC, GORC od podstaw.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Ogrodzenia gabionowe – gabiony

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również ogrodzenia gabionowe. Gabiony najczęściej stosowane były jako umocnienia skarp i koryt rzek. Ostatnio są używane także do budowy ogrodzeń.

Gabiony to kosze powstałe przez połączenie pojedynczych krat zgrzewanych (paneli) spiralami na krawędziach pionowych, tworząc otwarty szereg przestrzeni skrzynkowych składających się na wzór harmonijki.

Obecnie z koszy gabionowych można wykonywać różnego rodzaju konstrukcje jak ogrodzenia, murki, grille, ławki, donice itp.

Oferowane przez nas kosze gabionowe wykonane są z mat zgrzewanych o wymiarach 200x300 cm z prętów Φ4mm cynkowanych ogniowo. Standardowy kosz gabionowy ma wymiar 100x50x50 cm. We wnętrzu koszy gabionowych umieszcza się najczęściej kamień, szkło, otoczaki.

Gabiony tworzą nowoczesny i oryginalny wygląd ogrodzenia. Charakteryzują się trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.

Wypełnienie w koszach gabionowych układamy ręcznie.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Podmurówka

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również podmurówkę prefabrykowaną oraz laną/pływającą.

Podmurówka ogrodzeniowa prefabrykowana to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tanią, szybką i trwałą budowę podstawy ogrodzenia panelowego, siatkowego, a także ogrodzeń kutych lub drewnianych.

Składa się z prefabrykowanych łączników i desek betonowych o wysokości 20 cm lub 25 cm.

Podmurówka prefabrykowana pasuje do wszystkich dostępnych na rynku ogrodzeń panelowych i siatkowych, a także ogrodzeń metalowych, murowanych i drewnianych, których koszt wykonania dzięki zastosowaniu prefabrykatu staje się mniejszy.

Nasza firma wykonuje również podmurówki lane - wykop i zalanie betonem.

Podmurówka to ważny element ogrodzenia, dlatego dbamy o wysoką jakość jej wykonania.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Bramy ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju bramy ogrodzeniowe, dla posesji prywatnych oraz firm i obiektów użyteczności publicznej.

W swojej ofercie posiadamy:

  • bramy przesuwne
  • bramy otwierane
  • konstrukcje bram
  • furtki

Oferujemy bramy z dowolnym wypełnieniem, zabezpieczone przed korozją przez ocynk ogniowy malowane na dowolny kolor.

W celu uzyskania dokładnego kosztorysu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.