Nasza firma zajmuje się kompleksową budową ogrodzeń różnego rodzaju. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie małopolski i przede wszystkim Krakowa, ale z każdym dniem rozszerzamy nasz obszar działania. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi producentami z branży ogrodzeń i automatyki do bram.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oferujemy szeroki zakres usług i profesjonalne podejście do każdego klienta, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. „Stawiamy na jakość” to dewiza naszej firmy. Dzięki temu oraz dużemu doświadczeniu zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych z całego Krakowa i małopolski. Niezależnie czy klient poszukuje ogrodzenia prywatnej posesji, obiektu sportowego, firmy czy działki rekreacyjnej, u nas znajdzie pełny zakres usług, począwszy od fundamentów ogrodzenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia panelowe, systemowe na podmurówce lanej, pływającej lub prefabrykowanej firmy Joniec. Ogrodzenia z różnego rodzaju siatki ślimakowej, zgrzewanej i leśnej. Słupki ogrodzeniowe wykonujemy z grubościennych rur i profili zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez ocynk ogniowy.

Wykonujemy również ogrodzenia gabionowe, betonowe, z bloczków, z klinkieru, drewniane i z każdym dniem staramy się rozszerzać naszą ofertę.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także najwyższej klasy automatykę do bram ogrodzeniowych przesuwnych i skrzydłowych (otwieranych). Służymy doradztwem w doborze odpowiedniej automatyki do Państwa bramy. Zapewniamy profesjonalny montaż / serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupiony u nas automat.

Dzięki doświadczonej ekipie na wykonywane przez nas ogrodzenia gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Na wszystkie nasze realizacje dajemy 2 lata pisemnej gwarancji, co potwierdza nasz profesjonalizm i dbałość o każdego klienta.

Bezpłatnie i niezobowiązująco wykonujemy wstępne projekty, pomiary oraz wycenę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą.